Autoři článků

Představení jednotlivých autorů, kteří publikují články na blogu ChciPracovat.info.

Gabriela HrůzováBc. Gabriela Hrůzová, MBA

Jednatelka společnosti Centrum služeb pro podnikání a provozovatelka blogu ChciPracovat.info.

O autorce:

Kateřina LanghammerováKateřina Langhammerová, MBA

Jednatelka společnosti Centrum služeb pro podnikání a provozovatelka blogu ChciPracovat.info.

O autorce:

JUDr. Daniela Bendová, LL.M.

Vzdělání: Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze a Ústav práva a právní vědy v Praze

Odborná praxe: Advokátka a zapsaná mediátorka. Ve své praxi se specializuje na poskytování právních služeb v oblasti práva dědického a nemovitostního, sepisování všech typů smluv, rozvodové právo a právo obchodních společností. Působí rovněž jako mediátorka při řešení nejrůznějších mezilidských sporů.

O autorovi

Ing. Antonín Daněk

Vzdělání: Vysoká škola ekonomická v Praze

Praxe: Specialista ve zdravotním pojištění získal zkušenosti a znalosti dlouholetým pravidelným a intenzivním kontaktem s odbornou sférou, zejména se zaměstnavateli. Má za sebou 20 let výkonu vedoucí funkce, kontrolní činnosti u zaměstnavatelů a metodického působení ve Všeobecné zdravotní pojišťovně ČR. V rámci České republiky provádí metodickou a poradenskou činnost v celé šíři spektra zdravotního pojištění. Přednáší problematiku zdravotního pojištění od roku 1995 především pro mzdové účetní a další specialisty v oblasti zpracování mezd, ale také i pro pracovníky softwarových firem a pro pracovníky zdravotních pojišťoven. Rozsáhlá je jeho publikační činnost. Kromě jiného je autorem oblasti zdravotního pojištění v publikaci Abeceda mzdové účetní, každoročně vydávané nakladatelstvím ANAG Olomouc.

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi

Ing. Martina Janečková

Vzdělání: Obchodní akademie Klatovy. VŠE Praha – fakulta Financí a účetnictví.

Odborná praxe: Daňová poradkyně ve společnosti A.H.S.-ekonomický servis, s.r.o. Samostatná účetní ve společnosti A.H.S.-ekonomický servis, s.r.o. a ve společnosti Jakubčík a spol.

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi

Jana Čejdová, DiS.

Vzdělání: Obchodní akademie. Vyšší odborná škola, obor: Účetnictví a daně.

Odborná praxe: Finanční úřad pro Prahu 1 – vyměřovací oddělení daní fyzických osob. Společnost Warhol, s.r.o. – manažerka prodejen.

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi

Mgr. Alena Ptáčková

Vzdělání: Střední ekonomická škola, Dušní, Praha; Univerzita Karlova – Filozofická fakulta (ekonomie); Akreditovaný externí profesionální kouč ICF – KC Praha

Praxe: Nejvyšší kontrolní úřad – informační specialista (analytik), parlamentní zpravodaj, auditor; OSVČ – koučka, facilitátorka, konzultantka a lektorka v oblasti osobního rozvoje (mj. nastavení mysli, práce s emocemi) a komunikace

O autorovi

Ing. Bronislav Růžička, Ph.D.

Vzdělání: Fakulta strojního inženýrství – VUT Brno, Akreditovaný externí profesionální kouč ICF – KC Praha

Praxe: Cross-Functional Projekty // Interim Project Management (automotive&motorsport) , Human&Team Performance Development , Mentoring – Impact Hub Innovation

O autorovi

Mgr. Ing. Veronika Hejná

Vzdělání: Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze. Vysoká škola ekonomická v Praze, fakulta podnikohospodářská; hlavní specializace Podniková ekonomika a management, vedlejší specializace Malé a střední podniky v tržním prostředí

Praxe: Finanční manažer, konzultant a lektor. Redaktor odborných článků na téma financování, strategie a řízení malých středních podniků. Specialista financování projektů, řízení rizik vyplývajících ze závazkových vztahů.

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi

Mgr. Gabriela Domanská

Vzdělání: Univerzita Jana Amose Komenského. Obor: Andragogika. Specializace: Řízení lidských zdrojů

Odborná praxe: Poradce v oblasti HR (pracovně právní poradenství, audity pracovně právní administrativy, vzdělávání, recruitment, odměňování). Zpracování mzdové agendy. Vedoucí personálního oddělení ve společnosti CBRE s.r.o. Personální manažer ve společnosti Axel Springer Verlag a.s. Externí konzultant projektu Třetí kariéra

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi

Ing. Miroslava Kroftová

Vzdělání: VUT Brno, Elektrotechnická fakulta Brno, Obor Elektronické počítače. Rekvalifikační kurz podvojného účetnictví. Zkouška na daňového poradce.
Odborná praxe: Daňová a účetní poradkyně – vedení účetnictví, daňové evidence a mezd pro menší firmy a fyzické osoby, daňové poradenství pro široké spektrum subjektů. Daňová a účetní kancelář KODAP City s.r.o. – jednatelka a daňová poradkyně

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi

Mgr. Ing. Rudolf Příman

Vzdělání: ČVUT Praha, fakulta strojní: aplikovaná mechanika, specializace pružnost a pevnost

Odborná praxe: Přednášky o finanční gramotnosti pro studenty středních škol. Přednášková činnost o investičním zlatě a spoluúčast na vytváření prodejního systému pro obchodní firmu v oblasti drahých kovů (PSDK a.s.).

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi:

Mgr. Ing. Adam Novák

Vzdělání: Vysoká škola ekonomická: Informatika, Personální management. Univerzita J. A. Komenského: Mediální a komunikační studia – Sociální a masová komunikace. Institute of Technology in Sligo: Business Information Systems.

Odborná praxe: Odborný konzultant a lektor pro oblasti: inovace a aplikovaná kreativita, komunikační a prezentační dovednosti, řízení lidských zdrojů, procesní řízení, projektové řízení, řízení změn, marketingová komunikace.

Publikační činnost: Kniha Inovace je rozhodnutí (Grada, 2016). Magazín o kreativitě a inovacích Mámnápad.cz. Marketingovénoviny.cz: Strategie modrého oceánu: Snadnější cesta k průlomové inovaci. Polovina.cz: Metody tvůrčího myšlení (4 díly). Marketingovénoviny.cz: Hledáte produktovou inovaci? Zkuste laterální marketing. Zpravodaj Klubu Personalistů: Průzkum: Jak na firemní inovace. Inovace.cz: Osvoboďte nápady svých zaměstnanců. Časopis Plyn: Jak inovovat v prostředí firmy.

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi:

Markéta Šatavová

Vzdělání: Certifikát FCE, Certifikát CAE, Certifikát mzdové účetní, samostatné účetní a daňové specialistky.

Odborná praxe: Lektorka anglického jazyka. Dlouhodobě se věnuje firemní, individuální i skupinové výuce dětí i dospělých. Vyučuje obecnou angličtinu a účetní angličtinu.

Lektorka vzdělávacích kurzů:

O autorce:

Lenka Fremerová

Vzdělání: Vyšší odborná škola cestovního ruchu. Certifikáty FCE, CAE, Tefl UK.

Odborná praxe: Lektorka anglického jazyka. Dlouhodobě se věnuje firemní, individuální i skupinové výuce dětí i dospělých. Pracovní pobyt ve Velké Británii.

Lektorka vzdělávacích kurzů:

O autorce:

vit-balousek Vít Baloušek

Vzdělání: Certifikovaný lektor CIMA.

Profesionální zkušenosti: Marketingový konzultatnt. Lektor. Creative director. Copywriter. Idea maker. Novinář. Spisovatel. Creative director a lektor Good Ideas.cz

Odborná praxe: Reklamní agentury Leo Burnett, DDB, Grrey. Direct marketing agentura Proximity. Reklamní studio Men on the Moon. TV Prima.

Publikační činnost: Autor knihy „Žijte a myslete kreativně
Výuka v kurzech, zaměřených na marketing, reklamu a reklamní tvorbu.

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi:

Jana BerkováMgr. Jana Berková

Vzdělání: Pedagogická fakulta UK v Praze – specializace média a masová komunikace

Odborná praxe: Weleda spol. s r.o (produktový manažer společnosti). Reklamní agentura Maags, s.r.o. (copywriter). Media Pro Pictures s.r.o. a Barrandov TV (scénáristka).

Lektorka vzdělávacích kurzů:

O autorce:

Tomáš ZahrádkaIng. Tomáš Zahrádka

Vzdělání: Obchodní akademie. TUL Liberec – Podniková ekonomika. Universita v Lisabonu.

Odborná praxe: Daňový poradce. Vedoucí daňové kanceláře Kodap MB, s.r.o. Lektor účetnictví a daní. Odborné konzultace v oblastech účetnictví a daně.  Daňový a účetní specialista ve společnostech Kodap Jablonec, Traficon Invest. Tvorba analýz pro PPM Europe.

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorovi

Alena CísařováIng. Alena Císařová

Vzdělání: VŠE Praha, národohospodářská fakulta, obor učitelství ekonomických předmětů. Odborné kurzy – účetnictví, daně, management – certifikáty.

Odborná praxe: Metodik účetnictví a procesů a hlavní účetní (Sconto Nábytek s.r.o.). Hlavní účetní (STILL s.r.o., CEAS s.r.o.). Hlavní ekonom (Radost s.r.o.). Střední technická škola: vedoucí sekce ekonomických předmětů, tvorba učebních materiálů.

Lektor vzdělávacích kurzů:

O autorce

Libuše PirklováIng. Libuše Pirklová

Vzdělání: Vysoká škola finanční a správní, o.p.s. Osvědčení lektor (s akreditací MŠMT).

Odborná praxe: VŠFS o.p.s.: Lektorka ekonomických předmětů a konzultantka programů EU. FDbus, spol. s r.o.: Lektorka oborů marketing, administrativa, PC a dalších. ING – životní pojišťovna: HR manažerka a lektorka oborů administrativa, komunikační dovednosti, motivace a dalších. ManMark ECONOMY s.r.o.: Manažerka a lektorka oborů administrativa, personalistika, PC a dalších. First Outsourcing s r.o.: Koordinátorka prodeje ČR a lektorka oborů marketing, PC, prezentační dovednosti.

Lektorka vzdělávacích kurzů:

O autorce

pavel-hlasek-onlineIng. Pavel Hlásek

Vzdělání: Ekonomická fakulta Západočeské univerzity v Plzni.

Odborná praxe: Návrh online marketingových strategií, realizace a správa online marketingových kampaní pro klienty společnosti Net Magnet, s.r.o.

Správce online marketingu pro společnost Centrum služeb pro podnikání, s.r.o.

Tomáš KoubaIng. Tomáš Kouba

Vzdělání: FIT ČVUT Praha, webové inženýrství.

Odborná praxe: spoluzakladatel KdeJePrace.cz, majitel Net Magnet, s.r.o, lektor internetového marketingu, tvorba webů pro Centrum služeb pro podnikání, s.r.o.

Další tématické weby, blogy:
Blog Directory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *