Ing. Mgr. Adam Novák

Tomáš ZahrádkaAdam je lektor se zajímavou praxí. V současné době vede tyto vzdělávací kurzy:

Adam nám představil své zájmy, koníčky a životní postoj při osobním rozhovoru.

Jak byste se ve 3 větách prezentoval?

Již odmalička jsem věřil tomu, že věci kolem nás jdou dělat lépe. Touha po zlepšování a kreativitě mě zavedla do světa reklamy a informačních technologií. Časem jsem si uvědomil, že mojí silnou motivací je pomáhat ostatním lidem se zlepšováním sebe samých a s tím i organizací, kde působí. Toto pochopení mě zavedlo do světa lektorování a poradenství.

Proč jste se stal lektorem?

Lektorování je pro mě cestou, jak efektivně propojit nejlepší praxi se zkušenostmi i potřebami účastníků. Na této práci si zejména užívám interaktivní formy výuky jako případové studie, hry a různá cvičení, ze kterých si účastníci odnesou více než jen teoretické znalosti.

Objevujete rád nové věci a jaké?

Nové věci objevuji rád a pořád. Vystudoval jsem prakticky čtyři obory, pracoval na různých pracovních pozicích. Rád cestuji, fotografuji, píšu. Zajímám se o vizuální umění i nové technologie.

Co Vám dělá v běžném životě největší radost?

Jednoznačně moji blízcí, slunce a pobyt v přírodě.

Jak trávíte volný čas?

Volný čas mi často splývá s pracovním. Vedle odpočinku se věnuji například tvorbě magazínu o začínajících podnikatelských projektech a inovacích Mámnápad.cz, natáčím časosběrný dokument o svých kamarádech, nebo se novými tématy inspiruji v knihách.

Máte návod na spokojený život?

Ekonom Tomáš Sedláček na jedné z přednášek pro manažery prohlásil, že po dlouhém bádání nad filozofickými knihami dospěl k tomu, že smyslem života je smích. To se mnou rezonuje také.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *