Podpora

Uvažovala jsem o tom, jak je důležitá podpora. Každý jsme založením jiný někdo introvert, někdo extrovert a našlo by se mnoho rozdílů u každého z nás. Ale podpora, to že jinému záleží na našem štěstí, na tom jak se cítíme, jak žijeme, je důležitá pro každého. Nežijeme na pustém ostrově, jsme obklopeni lidmi a jestliže cítíme jejich sounáležitost, je nám hned lépe.

Někdy se v životě stane, že nevíme, jakým směrem se vydat. Potřebujeme popostrčit a nenechat se zahnat do kouta. Najít tu svou cestu.

Já Vás teď chci podpořit.

  • Každý z Vás jste jedineční a to si říkejte, věřte si, vždyť se znáte v čem jste dobří. Tak honem jmenujte alespoň 5 činností, které umíte dobře. Mě tak napadá vařit, číst pohádku, stavět sněhuláka, vykouzlit obrovskou pěnu ve vaně nebo vyměnit pneumatiku. Co tam máte Vy?

Je Vám lépe?

A teď jak to máte s prací? Jste spokojeni? Máte práci, která Vás baví nebo ji hledáte?

  • Podle mých zkušeností na tom, kde trávíme třetinu času svého života, velmi záleží. Vždyť život máme na dobu určitou a je jen na nás, jak s ním naložíme. Nenechte se manipulovat nikým jiným, najděte si to, co Vás baví a pracujte rádi.

Nyní máte velkou šanci najít nebo změnit zaměstnání pomocí rekvalifikačních kurzů. Ty jsou sestaveny tak, aby jste získali znalosti v oboru, který je pro Vás zajímavý a mohli se mu věnovat. Možností je mnoho. Jste pečliví a důslední, máte rádi čísla, tak se staňte účetním. Nebo rádi vyřizujete, vyplňujete a organizujte? To se nabízí administrativní kurzy. Máte obchodního ducha a jste zvídaví, každá nová věc Vás nadchne? Což takhle věnovat se marketingu? Patříte do skupiny lidí, kteří nasbírali mnoho zkušeností a rádi pracují v kolektivu? Buďte manažér. Chcete si život organizovat sami a máte dobrý nápad na podnikání? Jak začít podnikat se dozvíte v rekvalifikačních kurzech.

Nečekejte a vezměte život do svých rukou a pracujte s radostí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *