Nový pracovní portál KdeJePrace.cz

KdeJePrace.cz

Hledáte-li práci, rozhodně si nenechte uniknout tuto novinku. V srpnu 2014 vznikl nový pracovní portál kdejeprace.cz, který umožňuje velmi zajímavé hledání nabídek práce – jednoduše, přehledně a rychle.

Jak web funguje?

Jistě znáte běžné pracovní portály, kde z dlouhého seznamu vyberete obor, vyberete kraj nebo okres a procházíte nabídky práce.

Na KdeJePrace.cz je situace jiná:

  1. Napíšete klíčové slovo, které nabídka práce obsahovat (ať už v titulku nebo v popisu nabídky). Takže zadáte např. účetníadministrativa, řidič nebo třeba obrábění. Prostě napíšete, co umíte / co chcete dělat.
  2. Zadáte polohu, odkud se mají nabídky práce hledat. Na základě této polohy se budou nabídky práce obsahující hledané slovo řadit. Takže zadáte, kde bydlíte a jako první se vám zobrazí práce poblíž vašeho bydliště.
  3. Můžete hledat i podle dalších kritérií, takže lze filtrovat práce např. dlouhodobé na částečný úvazek, krátkodobé brigády, nebo i několikadenní vypomoci. Užitečnou funkcionalitou je i filtr nabídek podle toho, kdy byly zveřejněny. Můžete tedy sledovat jen ty nejčerstvější nabídky.

Po vyhledání se zobrazí se nabídky odpovídající zadání seřazené víceméně podle vzdálenosti. Zobrazí se i mapa s polohou místa výkonu práce.

KdeJePrace.cz

V současné chvíli je na webu přes 22 000 nabídek práce (převážně těch z úřadů práce) a denně se jich několik set mění. Nabídky práce by tedy měly být aktuální.

Něco pro zaměstnavatele

Zajímavostí je, že vkládání nabídek práce je zdarma. Lze tedy očekávat, že budou nabídky práce přibývat. Zejména ty méně placené, kde zaměstnavatel nemůže/nechce utrácet tisíce korun za vložení nabídky práce na zavedené pracovní portály.

Zkoušejte a pište

Než zde dlouze popisovat funkci portálu, raději si sami zkuste vyhledat nabídky práce na KdeJePrace.cz.

Máte-li nějaký postřeh k fungování webu nebo vám něco nepůjde, provozovatelé rádi uvítají vaše připomínky na emailu info@kdejeprace.cz. Web je ještě poměrně čerstvý, takže brzy dočkáte zajímavých vylepšení, která vám hledání práce ještě více usnadní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *