Fenomén jménem „VZDĚLÁVÁNÍ“

Současná doba klade velký důraz na vzdělání. Znalosti získané ve škole nestačí. Je potřeba průběžně se zdokonalovat ve svém oboru a rozšiřovat si své vědomosti. Vzdělávání vám otevře dveře nejen k vyššímu platovému ohodnocení, ale také k možnosti většího kariérního postupu. Vzdělávání je proto jednou z cest, jak začít uskutečňovat váš sen o úspěšné kariéře a dobrém platu. Jakmile začnete své studium vnímat jako investici do sebe, motivace vám rozhodně nebude chybět.

Důvody, proč absolvovat vzdělávací kurz:

  1. Dosáhnete odborné kvalifikace
  2. Poznáte nové lidi
  3. Získáte nové kontakty + pracovní příležitosti + lepší finanční ohodnocení + sebevědomí + uznání
  4. Vzdělávání je nejenom fenoménem dnešní doby, ale s určitostí i doby budoucí

Máte obavu, že na kurz nebudete stačit?

Zbytečně! Výuku vedou kvalifikovaní a zkušení lektoři, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům včetně potřebného tempa.

Z jakých kurzů je možné vybírat?

Školící centra pořádají kurzy z mnoha oborů. Zvláštní kategorii tvoří tzv. rekvalifikační kurzy, které poskytují možnost připravit se na úplně novou profesi. Nabídka rekvalifikačních kurzů je velmi široká, najdete kurzy pro budoucí účetní, asistentky, grafiky, manažery, lektory, průvodce, daňové specialisty, tvůrce webových stránek, strážné, sadovníky, floristy, podnikatele, marketéry a mnoho dalších zajímavých profesí.

Je složité a časové náročné, stát se odborníkem například v účetnictví – pro člověka, který se účetnictví nikdy nevěnoval?

Někomu může tento obor připadat příliš komplikovaný. Ale nenechte se zmást. On má jasná pravidla a jeho znalost vás řadí mezi důležité zaměstnance firmy. Budete vidět do finanční situace a budete ji moci svými znalostmi a věcnými připomínkami ovlivňovat. Perspektivní budoucnost firmy závisí i na dobrém účetním a daňovém specialistovi. Není to nic, co byste se nenaučili. Naopak, účetnictví a daně mohou být i zábavné a to v případě, že kurz vedou šikovní profesionálové, kteří mají svou vlastní praxi.

A co angličtina?

Naprosto jasné je, že bez znalosti angličtiny se dnes jen těžko obejdeme. A navíc znalost angličtiny přináší vyšší plat! V České republice zaměstnavatelé už před lety přistoupili na zvyšování platu zaměstnanců, kteří hovoří cizím jazykem. S příchodem zahraničních firem a investorů na český trh se to stalo téměř pravidlem. Zaměstnanec vybavený jazykovými schopnostmi pro zaměstnavatele představuje potenciál k dalšímu uplatnění s možností rozvoje nebo přesahu do mateřské firmy za hranicemi České republiky. Z tohoto důvodu mnoho zaměstnavatelů přispívá na rozvoj jazykových schopností svých podřízených, často v podobě kurzů pořádaných na pracovišti v pracovní době nebo mimo ni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *